SENIOR SOFTWARE

Unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor!

Aplica acum!

* Politica de confidentialitate

Fa urmatorul pas din cariera ta!

Alatura-te celor peste 150 de angajati intr-unul din cele 4 sedii de birouri din tara: Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta si Iasi.
C# Developer Junior/Middle - Cerinte
  • LOCATIE: Constanta
  • DEPARTAMENT: Dezvoltare
  • TIP: Full-time

Candidatul ideal

    • Studii superioare in Informatica /Cibernetica /Matematica/Automatica
    • Cunostinte de dezvoltare de aplicatii folosind tehnologii Microsoft
    • Cunostinte de programare .Net(C #). Programare OO
    • Cunostinte de lucru cu baze de date(MS SQL Server)
    • Pasiune pentru dezvoltare software, integrarea solutiilor gasite in produsele proprii

Reprezinta un plus:

  • Cunostinte in dezvoltare Web (JavaScript, HTML etc.)
  • Experienta cu aplicatii economice (financiar – bancare, CRM, ERP) / baze de date
Consultant Implementare ERP - Responsabilitati

Responsabilitati

Daca esti acel gen de persoana careia ii place sa invete lucruri noi si sa participe activ cu idei si feedback, te asteptam in echipa noastra, unde:

    • Vei folosi tehnologii precum: C#, .Net
    • Te vei asigura ca dezvoltarile sunt corect integrate in procesul de release si source code control (conform standardelor interne)
    • Te vei ocupa de dezvoltare si mentenanta
    • Vei urmari ca dezvoltarile sa respecte standardele interne si sa fie documentate corespunzator
Consultant Implementare ERP - Beneficii

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
  • Plan de integrare si dezvoltare profesionala
  • Conditii excelente de munca
  • Participarea in proiecte interesante si provocatoare
  • Servicii medicale private
  • Decont pentru activitatile sportive, 7Card
  • Zi de fructe si cafea la discretie