SENIOR SOFTWARE

Unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor!

Aplica acum!

Fa urmatorul pas din cariera ta!

Alatura-te celor peste 150 de angajati intr-unul din cele 4 sedii de birouri din tara: Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta si Iasi.
Consultant Implementare ERP – Modul Productie - Cerinte
  • LOCATIE: Bucuresti
  • DEPARTAMENT: Implementare
  • TIP: Full-time

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Minim 2 ani experienta de lucru cu un soft de productie
  • Cunostinte despre procesele de productie
  • Abilitati in identificarea diferitelor situatii si oferirea de solutii
  • Capacitatea de a lucra singur si in echipa
  • Abilitatea de a comunica in mod eficient informatii complexe si/sau tehnice catre o audienta varianta
  • Disponibilitate pentru deplasari

Reprezinta un plus:

    • Experienta in consultanta
    • Cunostinte tehnice (SQL, tool-uri de raportare)
Consultant Implementare ERP - Responsabilitati

Responsabilitati

  • Intelegerea nevoilor, cerintelor si particularitatilor clientilor
  • Comunicarea continua cu colegii din propriul departament si din alte departamente pentru realizarea cu succes a responsabilitatilor avute
  • Deplasarea la sediul clientilor pentru oferirea de consultanta, training si suport tehnic
  • Respectarea planului de proiect, a deadline-urilor cu mentinerea functionalitatilor solutiei la parametri optimi
Consultant Implementare ERP - Beneficii

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
  • Plan de integrare si dezvoltare profesionala
  • Conditii excelente de munca
  • Participarea in proiecte interesante si provocatoare
  • Servicii medicale private
  • Decont pentru activitatile sportive, 7Card
  • Zi de fructe si cafea la discretie