SENIOR SOFTWARE

Unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor!

Aplica acum!

* Politica de confidentialitate

Fa urmatorul pas din cariera ta!

Alatura-te celor peste 150 de angajati intr-unul din cele 4 sedii de birouri din tara: Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta si Iasi.
Consultant Telemarketing - Cerinte
  • LOCATIE: Bucuresti
  • DEPARTAMENT: Vanzari
  • TIP: Full-time

Candidatul ideal

  • Cel putin 6 luni experienta intr-un call center / departament de relatii clienti sau intr-un domeniu asemanator;
  • Persoana increzatoare, amabila si prietenoasa, cu abilitati de convingere;
  • Foarte bune abilitati de comunicare (atat scris, cat si oral);
  • Buna capacitate de invatare si integrare a cunostintelor;
  • Abilitati excelente de organizare si o buna capacitate de a gestiona timpul in mod eficient;
  • Orientat catre client, solutii si rezultate.

Reprezinta un avantaj:

  • Experienta in promovarea sau vanzarea de servicii sau sisteme software;
  • Studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
  • Limba engleza.
Consultant Implementare ERP - Responsabilitati

Responsabilitati

  • Contactarea telefonica a prospectilor pentru promovarea solutiilor noastre (cu accent pe calitate, nu pe cantitate);
  • Cunoasterea detaliata si intelegerea solutiilor propuse potentialilor clienti;
  • Personalizarea si adaptarea apelurilor la nevoile si cerintele specifice ale clientilor;
  • Operare de date;
  • Gestionarea activitatilor proprii si realizarea periodica a rapoartelor de activitate;
  • Identificarea noilor tendinte din piata.
Consultant Implementare ERP - Beneficii

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
  • Plan de integrare si dezvoltare profesionala
  • Conditii excelente de munca
  • Participarea in proiecte interesante si provocatoare
  • Servicii medicale private
  • Decont pentru activitatile sportive, 7Card
  • Zi de fructe si cafea la discretie