SENIOR SOFTWARE

Unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor!

Aplica acum!

Click or drag a file to this area to upload.
* Politica de confidentialitate

Fa urmatorul pas din cariera ta!

Alatura-te celor peste 180 de angajati intr-unul din cele 5 sedii de birouri din tara: Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Timisoara si Iasi.
Consultant Suport ERP - Cerinte
  • LOCATIE: Constanta / Timisoara / Bucuresti
  • DEPARTAMENT: Suport Tehnic
  • TIP: Full-time

Candidatul ideal

  • Cunostinte medii de contabilitate;
  • Experienta de lucru/interactiune directa cu clientii;
  • Experienta in suport pentru solutii software de tip ERP;
  • Cunostinte minime de SQL Server – reprezinta avantaj;
  • Abilitati de comunicare si dorinta de a interactiona cu persoane diferite;
  • Capacitate de invatare si de integrare a cunostintelor;
  • Abilitati de organizare si gestionare a timpului in mod eficient.
Consultant Suport ERP - Responsabilitati

Responsabilitati

Cautam consultant suport software, serios si implicat! Daca stii SQL si esti o persoana comunicativa, ne-am bucura sa te cunoastem! Daca pe langa cele enumerate, iti doresti stabilitate si ai si cateva cunostinte de contabilitate, te vrem deja in echipa noastra!
Principalele responsabilitati ale job-ului:

  • urmarirea mail-urilor de la clienti si oferirea informatiilor pe care acestia le solicita intr-un interval de timp determinat;
  • inregistrarea cererilor de la clienti si a raspunsurilor date acestora;
  • oferirea de solutii profesioniste (cu privire la soft-ul utilizat) clientilor;
  • transmiterea catre team leader a celor mai frecvent intalnite probleme.
Consultant Suport ERP - Beneficii

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
  • Plan de integrare si dezvoltare profesionala
  • Conditii excelente de munca
  • Participarea in proiecte interesante si provocatoare
  • Servicii medicale private
  • Decont pentru activitatile sportive, 7Card
  • Zi de fructe si cafea la discretie